Sebeobrana pro děti a juniory

Nedej šikaně šanci. Užij si trénink, který tě bude bavit.

KravJunior

Sebeobrana pro děti a juniory

Všichni chceme pro své děti to nejlepší. Jednou z takových potřeb je i zajištění jejich bezpečnosti, když zrovna nejsou s námi. Vědí vaše děti, jak se bráni a jak se chovat v rizikové situaci, když se ztratí, když od nich cizí člověk něco chce, a dokážou sehnat pomoc? A co v případě šikany ve škole, venku nebo na internetu? Znáte pojem kyberšikana? 

Tyto a další otázky si děti zodpoví na našich pravidelných trénincích. Získané teoretické znalosti si ihned vyzkouší v praxi, a navíc si užijí spoustu zábavy. Nedílnou součástí našich tréninků je i zlepšování pohybových dovedností, funkční pohybové a posilovací cvičení, a samozřejmě sebeobranné techniky v případě útoku dospělého nebo vrstevníka. Vše je zakomponováno nenásilnou formou do různých typů her a scénářů. Děti se tedy v bezpečném prostředí zábavnou a hravou formou učí, jak se bránit v rizikových situacích.

Náplň tréninků je vždy uzpůsobena věku dětí, kdy s přibývajícím věkem se hraje méně her a jsou probírány složitější problémy a techniky. Tréninky jsou skupinové s individuálním přístupem, vhodné pro dívky i chlapce, a vede je certifikovaný instruktor pro děti a juniory.

U nás se vaše dítě nudit nebude 🙂 . 

Aktuální rozpis tréninků a otevřené třídy naleznete v sekci Tréninky, nebo můžete své dítě rovnou přihlásit přes tlačítko níže. 

Děti se brání dospělému útočníkovi
Nebo svým vrstevníkům

„Protože i děti mají právo umět se bránit.“