Probuď tygra!

Pravidelné tréninky

Pravidelné tréninky probíhají každou středu, čtvrtek a neděli v naší nové tělocvičně Respekt Gym na adrese Vladislavova 336, Kutná Hora. Rozpis jednotlivých tříd naleznete níže nebo si ho můžete stáhnout: Rozvrh Krav Maga KH

Tréninky pro dospělé – začátečníci

Nové třídy pro dospělé začátečníky otevíráme vždy jednou ročně na přelomu září a října. Tréninky jsou vhodné pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví. Ke každému přistupujeme individuálně, k čemuž nám slouží i zhodnocení pohybových vzorů dle FMS, které je pro naše studenty zdarma

Naučíme vás základní principy sebeobrany. Klademe důraz na prevenci. A když už útoku nelze zabránit, budete vědět, jak ho účinně vyřešit. Hlavními složkami tréninku jsou technická, taktická, fyzická a psychická příprava, a také právní minimum. Naučíme vás, jak využít běžné předměty ke zvýšení šancí na úspěšnou obranu. Řešíme problémy ozbrojeného i neozbrojeného útoku, útoku více útočníků nebo sebeobranu na zemi. Od nás budete vždy odcházet jako lepší a sebevědomější člověk. 

Tréninky pro dospělé – pokročilí

Tréninky pro naše pokročilé studenty dále rozvíjejí jejich základní znalosti. Trénujeme zvládání komplexnějších a nebezpečnějších útoků. Využíváme pokročilé techniky proti útočníkovi, který ví, jak se bránit. Učíme, jak reagovat na změnu situace útoku a jak dál pokračovat v sebeobraně. 

Vaši případnou přihlášku do třídy pro pokročilé konzultujte s instruktorem.

Bonus – Silová příprava

Všichni naši studenti mohou ještě více rozvíjet své silové dovednosti na pravidelných trénincích silové přípravy. Silové tréninky trvají 30 minut a začínají vždy před Krav Maga tréninkem. Jedná se o bonus k našim Krav Maga tréninkům a studenti je mají zcela zdarma. Vyučujeme sílu dle nejvyššího standardu a metodiky StrongFirst.

Pravidelný rituál 🙂

Tréninky pro děti a juniory

Tréninky pro děti jsou zaměřeny na teoretickou a praktickou část. Trénink ale hlavně není jenom o nekonečném nácviku sebeobranných technik. Děti si s námi užijí spoustu zábavy a rozšíří si obzory. Naučí se předcházet nebezpečným situacím a případně jak je řešit. A to jak ohrožení ze strany dospělých tak svých vrstevníků (např. problém šikany). Děti zažijí spousty akce a her, zvýší si fyzickou zdatnost a ohebnost. S námi se Vaše dítě nudit nebude. Více o programu KravJunior.

Další informace naleznete na hlavním webu KMG CZ.

Do dětských tříd můžete své děti přihlásit přes tlačítko níže kdykoliv během školního roku. Záleží pouze na naplněnosti jednotlivých tříd. 

Dětský trénink v Kutné Hoře

„Učíme dobré lidi dělat ošklivé věci zlým lidem.“